Recenze paddleboardů AQUA MARINA CORAL, CORAL TOURING 2023/24

Představujeme vám nové modely oblíbené značky AQUA MARINA CORAL a CORAL TOURING, pro sezóny sezóny 2023/24. Paddlebopardy AQUA MARINA CORAL mají oblý tvar a řadíme je do kategorie univerzálních ALLROUND paddleboardů. Ty jsou určené začínajícím jezdcům. Paddlobardy CORAL TOURING jsou delší plováky se špičatou přídí, která lépe prostupuje vodou. Tento model tedy jezdí rychleji a skvěle drží směr jízdy, proto se nemusíte bát delších výletů.

CORAL MALINOVA CORAL TOURING MALINOVA CORAL FIALOVÁ CORAL TOURING FIALOVÁ AQUA MARINA MODELY 2023/24

AQUA MARINA - nafukovací kajaky a kanoe


 
 Ahoj, my jsme Pádlujte.cz a představujeme vám nové modely oblíbené značky AQUA MARINA CORAL, pro sezóny sezóny 2023/24.
 
Jsou to designově velmi povedené paddleboardy, které ocení především holky. CORAL nabízíme ve dvou provedeních - kulatý univerzální nebo špičatější TOURING. Dokonce si můžete vybrat ze dvou barev, a to výrazné malinové, nebo netradiční fialové.
 

Paddleboard AQUA MARINA CORAL 10'2 malinová model 2023 Paddleboard AQUA MARINA CORAL TOURING 11'6" malinová model 2023 Paddleboard AQUA MARINA CORAL 10'2 fialová model 2023 Paddleboard AQUA MARINA CORAL TOURING 11'6" fialová model 2023

AQUA MARINA CORAL má oblý tvar a řadíme ho do kategorie univerzálních paddleboardů. Patří do řady ALL-AROUND ADVANCED, tato řada klade důraz na odolnost a vymazlený design. Například barevně sladěné pádlo, batoh i ploutvička s prknem. I další detaily se výrobci moc povedly.
 
Jeho délka je 310 cm, šířka 78 cm a výška 12 cm. Je určený začínajícím jezdcům, kteří ocení stabilitu. Na našich stránkách ho najdete v kategorii malé univerzální paddleboardy.
 
Výrobce uvádí maximální zatížení plováku 105 kg. To je celkové zatížení paddleboardu a rozhodně neuveze jednoho 105kg jezdce. Největší samostatně stojící člověk by dle našeho testu neměl mít víc než 80 kg.
 
Chcete vidět, jak CORAL obstojí v našem zátěžovém testu, tak sledujte video až do konce.
 
CORAL má na výšku 12 cm. Pro drobnější jezdce je výška 12 cm naprosto ideální, protože je těžiště blíže k vodě. Nový model 2023 je vyroben vylepšenou technologii double stringer - to jsou tyto dva pásy PVC, které obepínají celý plovák. Ten je pak tvrdší a má tedy i lepší jízdní vlastnosti.
 
Pokud jste sportovně založený jezdec případně větší jezdec,  doporučujeme vám model CORAL TOURING s 15 cm výškou.
 
CORAL TOURING je delší plovák se špičatou přídí, která lépe prostupuje vodou. Tento model tedy jezdí rychleji a skvěle drží směr jízdy, proto se nemusíte bát delších výletů na vodě.  CORAL TOURING je 15 cm vysoký. Výrobce uvádí maximální zatížení až 130 kg. My doporučujeme největšího jezdce do cca 100 kg.  Nabízíme ho  v krásném růžovém a fialovém provedení. Celou záď prkna nově obepíná odtrhová hrana, ta zaručuje lepší jízdní vlastnosti. Na našich stránkách ho najdete v kategorii paddleboardy TOURING.
 
 
 Nová řada zahrnuje mnoho vychytávek, pojďme se na ně společně podívat.
 
 
Vyvýšenou podložku na zádi, tzv. KICK PAD, oceníte při rychlé otočce a pro lepší orientaci na prkně. Pokud na prkně převážíte zavazadla, potěší vás vylepšený záchytný systém gumiček.
 
 
Náš tým a především přírodu těší novinka u protiskluzové podložky. Vzor je nyní součástí pěnové podložky, a tak nehrozí povrchové odlupování barvy, jak se bohužel občas dělo u starších modelů.
 
 
Pojďme se společně podívat, co najdete v základní sadě. V balení je nově sklolaminátové pádlo s 30% obsahem karbonu! S tímto novým pádlem, které je lehčí a padne dobře do ruky, nevyklá se alépe přenáší sílu - bude jízda na paddleboardu skvělý zážitek.
Pádlo bohužel dlouho neplave a za krátkou dobu jde ke dnu. Pokud nechcete o pádlo přijít, doporučujeme používat floater. Ten se nasadí nad list a zabrání potopení pádla.
 
 
V základním balení najdete ploutvičku do systému CLICK-IN (Swit Attache). Pokud byste potřebovali náhradní, najdete ji  na našem e-shopu v kategorii Příslušenství.
 
Nesmí chybět pojistný řemínek leash, aby vám prkno neuplavalo.  Manuální dvojčinná pumpa s manometrem. Vše je zabaleno do barevně sladěného batohu se zipem z recyklovaného materiálu.
 
Další vychytávka nejen pro dámy je tento popruh přes rameno. Nyní si své prkno odnesete daleko pohodlněji. Opět je barevně sladěn s paddleboardem… prostě stylovka.
 
 
Manuální pumpička určitě poslouží, ale popravdě, nafukování manuální pumpou dá pěkně zabrat. Určitě doporučuji pořídit elektrickou pumpičku. Ušetříte si spoustu energie na samotné pádlování na vodě. Manuální pumpičku vozte s sebou, ať máte v případě nouze záložní plán.
 
 
Paddleboard CORAL si u nás můžete vybrat v několika výhodných sadách. Kromě základní sady si můžete zvolit „Startovací sadu“ – kde přidáváme  elektrickou pumpičku a nepromokavý vak na telefon.
 
 
Pokud rádi jezdíte v sedě jako na kajaku, máme pro vás připravenou výhodnou „Kajakovou sadu“. V kajakové sadě obdržíte navíc kajakové pádlo se dvěma listy a kajakovou sedačku. V kajakové sadě najdete tedy dvě pádla, jedno 3-dílné pro jízdu ve stoje a druhé kajakové.
 
 
A pro náročné zákazníky máme připravenou „Super sadu“, která obsahuje všechno příslušenství z předchozích sad.
 

A pojďme na zátěžový test….
 Recenze paddleboardů AQUA MARINA CORAL 2023/24Recenze paddleboardů AQUA MARINA CORAL 2023/24Recenze paddleboardů AQUA MARINA CORAL 2023/24Recenze paddleboardů AQUA MARINA CORAL 2023/24Recenze paddleboardů AQUA MARINA CORAL 2023/24Recenze paddleboardů AQUA MARINA CORAL 2023/24


 
Pádlujte s námi!
PADDELT.DE - Paddelt mit uns in Deutschland und Österreich!
PADLUJTE.CZ - Pádlujte s námi v Česku a Slovensku!
PAGAIATE.IT - Pagaiate con noi in Italia!
WIOSLUJCIE.PL - Wiosłujcie z nami w Polsce!
PADDLEFASHION.com

 • AQUA MARINA - Paddleboardy dle značky
 • F2 - Paddleboardy dle značky
 • AZTRON - Paddleboardy dle značky
 • ZRAY - Paddleboardy dle značky
 • SKIFFO - Paddleboardy dle značky
 • GLADIATOR - Paddleboardy dle značky
 • HYDRO FORCE - Paddleboardy dle značky
 • LOZEN - Paddleboardy dle značky
 • COASTA - Paddleboardy dle značky
 • AQUADESIGN - Paddleboardy dle značky
 • SHARK - Paddleboardy dle značky
 • NSP - Paddleboardy dle značky
 • MOAI - Paddleboardy dle značky
 • SPINERA - Paddleboardy dle značky
 • LOKAHI - Paddleboardy dle značky
 • KONA - Paddleboardy dle značky
 • RRD - Paddleboardy dle značky
 • STX - Paddleboardy dle značky
 • STARBOARD - Paddleboardy dle značky
 • ABSTRACT - Paddleboardy dle značky
 • WATTSUP - Paddleboardy dle značky
 • SIC MAUI - Paddleboardy dle značky
 • DELTA - Paddleboardy dle značky