Značky paddleboardů

Paddleboardy značky D7BOARDS


D7BOARDS

Společnost WEIHAI BLACK SEA MARINE Co. Ltd. Byla založena v roce 2008 a soustředí se především na výrobu nafukovacích PVC lodí a paddleboardů. K roční produkci cca. 15000 ks jsou požívány vysoce kvalitní materiály z Koreje a Německa (HEYtex), zpracovávané nejnovější MSL technologií. Výsledkem jsou nejlehčí a zároveň mimořádně pevné a kvalitní paddlebardy. Kompletní balení SUP D7BOARDS obsahuje kromě plováku batoh opatřený 2kolečky, vysokotlakou pumpu, pojistný řemen a kvalitní trojdílné KARBONOVÉ pádlo v samostatném futrálu.


Paddleboardy značky HYDRO FORCE


HYDRO FORCE

HYDRO FORCE je další značkou největšího světového výrobce sportovního nafukovacího zboží Bestway. Nová řada nafukovacích paddlebordů HF je kvalitně provedená a dostupná za velmi příznivé ceny.


Paddleboardy značky COASTO


COASTO

COASTO je novou značkou známé francouzské společnosti POOLSTAR. Paddleboardy COASTO jsou vyrobené dvouvrstvou fusní TTS technologií. Jsou velmi dobře vybavené, pevné a lehké.


Paddleboardy značky AQUADESIGN


AQUADESIGN

Představujeme dalšího francouzského výrobce kvalitních nafukovacích paddleboardů AQUADESIGN. Model CROSS je určený pro menší jezdce do 90 kg. Velmi stabilní plovák primárně navržený pro sjíždění řek, ale velmi vhodný pro začínající jezdce pro jeho extrémní stabilitu. Následuje IBRID, který je svou velikostí a nosností až 120 kg ideálním rodinným paddleboardem i windsurfingem v jednom. Pro pokročilejší jezdce nabízíme Touringový model AIR SWIFT pro delší vyjížďky a na konec jeden závodní model SWAT pro náročné sportovce.


Paddleboardy značky STX


STX PROLIMIT

Holandský výrobce windsurfingového vybavení je jedním z nejlepších výrobců dětských oplachtění. Díky mnohaletým zkušenostem v oboru, nyní rozšířil svou výrobu o nafukovací plováky. Všechny STX paddlebordy jsou vyrobeny z vysoce kvalitních 2 vrstvých drop-stich matriálů a nabízeny za velmi přijatelné ceny.


Paddleboardy značky SKIFFO


SKIFFO

SKIFFO je další francouzský výrobce paddleboardů. Všechny modely se dodávají v balení s luxusním batohem opatřeným 4koly pro snadnou přepravu, trojdílným pádlem SKIFFO, vysokotlakou pumpou, opravnou sadou, pojistným řemenem a stahovacím popruhem.


Paddleboardy ZRAY


ZRAY

Kvalitní značka paddleboardů s dlouholetou zkušeností s vývojem a výrobou. ZRAY disponuje největším výrobním závodem v Číně. Továrna zaměstnává více než 1000 zaměstnanců a má k dispozici více než 100.000 m2 výrobní plochy. Nejprodávanější jsou její levné a přitom kvalitní 15 cm vysoké paddlebordy.


Paddleboardy značky LOZEN


LOZEN

Francouzská značka LOZEN produkuje kvalitní nafukovací paddlebordy za velmi dostupné ceny. Produktová řada začíná juniorským / dámským paddleboardem s nosností až 70kg. Následuje série Allroundů, tedy univerzálních paddleboardů. Největší rodinný SUP s velikostí 10‘8 má nosnost až 130 kg. WINDSUP 10‘6 je oplachtitelný paddleboard, ze kterého můžete mít windsurfing. A konečně poslední model s délkou 11‘6 zastupuje kategorii Touring vhodnou pro vyjížďky.


Paddleboardy GLADIATOR


GLADIATOR

Nafukovací paddleboardy GLADIATOR jsou produkovány společností WEIHAI BLACK SEA MARINE Co. Ltd., která byla založena v roce 2008 a soustředí se především na výrobu nafukovacích PVC lodí a paddleboardů. GLADIATORy jsou spolehlivé, velmi odolné, vyrobené robustní technologií zaručující dlouhou životnost při použití v jakýchkoliv podmínkách, a při tom dostupné za skvělou cenu.


Paddleboardy značky SHARK SUPS


SHARK SUPS

Nafukovací paddleboardy renomované firmy SHARK jsou od sezóny 2017 vyráběny nejnovější technologií FUSION. Jsou o 20% lehčí a současně mají větší podélnou tuhost než plováky vyráběné standardní DROP-STITCH 2 vrstvou technologií.


Paddleboardy značky NSP


NSP

Jsme pyšní, že vám můžeme nabídnout exkluzivní paddleboardy značky NSP. “New Surf Project” byl založeno před 16 lety na Havaji a v současnosti je NSP jednou z největších značek v oblasti surfování a stand up paddlingu.


Paddleboardy značky RRD


RRD

Italská společnost Roberto Ricci Designs je špičkou na trhu nafukovacích paddleboardů. Nafukovací paddlebordy RRD jsou precizně vyrobené, stylové a pevné. Pokud hledáte ten nejlepší SUP, RRD je správná volba.


Paddleboardy značky EXOCET


EXOCET

Francouzská firma EXOCET je tradičním výrobcem stylových a přitom dostupných Stand Up Paddleboardů.

Jsme rádi, že vám můžeme nabídnout mnoho paddleboardů různých značek, velikostí a typů. Na druhou stranu chápeme, že vybrat ten správný je poměrně složité. Tímto interaktivním průvodcem projdete sérií otázek, díky nímž se počet vhodných paddleboardů zúží. Pak už se můžete rozhodnout jen podle designu a ceny. Průvodce výběrem paddleboardu
PADDELT.DE - Paddelt mit uns in Deutschland und Österreich!
PADLUJTE.CZ - Pádlujte s námi v Česku a Slovensku!
PAGAIATE.IT - Pagaiate con noi in Italia!
WIOSLUJCIE.PL - Wiosłujcie z nami w Polsce!
PADDLEFASHION.com

 • AQUA MARINA - Paddleboardy dle značky
 • F2 - Paddleboardy dle značky
 • AZTRON - Paddleboardy dle značky
 • ZRAY - Paddleboardy dle značky
 • SKIFFO - Paddleboardy dle značky
 • GLADIATOR - Paddleboardy dle značky
 • HYDRO FORCE - Paddleboardy dle značky
 • LOZEN - Paddleboardy dle značky
 • COASTA - Paddleboardy dle značky
 • AQUADESIGN - Paddleboardy dle značky
 • SHARK - Paddleboardy dle značky
 • NSP - Paddleboardy dle značky
 • MOAI - Paddleboardy dle značky
 • SPINERA - Paddleboardy dle značky
 • LOKAHI - Paddleboardy dle značky
 • KONA - Paddleboardy dle značky
 • RRD - Paddleboardy dle značky
 • STX - Paddleboardy dle značky
 • STARBOARD - Paddleboardy dle značky
 • ABSTRACT - Paddleboardy dle značky
 • WATTSUP - Paddleboardy dle značky
 • SIC MAUI - Paddleboardy dle značky
 • DELTA - Paddleboardy dle značky